Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Hayatın her anında çeşitli riskler ile karşılaşılmakta ve bu risklere karşı önlem olarak sigorta yaptırılmaktadır. Taşınması gereken kişiler içinde elbette bazı riskler bulunmaktadır. Bu riskler taşınmayı kendi çabaları ile gerçekleştirmek istediklerinde artmakta ve arkalarında sigorta desteği olmadığı için ortaya çıkabilecek zararlar sıkıntı yaratmaktadır. Oysa Kayataş nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde profesyonel ekibimiz risklerin en aza indiği bir taşınma olayını sizler adına gerçekleştirmektedirler. Taşınma süreci içinde firma olarak ilave güvenlik önlemleri alıyoruz ve bu anlamda sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Sigorta olayını ciddiye alıyor ve ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Ekibimiz taşınma öncesinde eşyaların bulunduğu adrese gelmekte ve eşyaları gördükten sonra sizlere bir fiyat teklifi hazırlanarak taşınmanın bu fiyat ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Diğer firmalarda olduğu gibi sonradan ilave maliyetler asla çıkartılmamaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Veriyoruz

Sigortanın bir ilave önlem olduğunu belirttik bu şekilde istenmeyen kazaların olması halinde zararın karşılanması amaçlanmaktadır. Firma olarak eğitimli ekibimiz eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesini önlemek adına paketleme ve ambalajlama yapmaktadır. Bu oldukça önemli bir konudur ve eğer eşya cinsine uygun olarak paketleme yapılmış ise küçük sarsıntılar ya da düşme gibi durumlar da zarar görmez. Taşınma sırasında sizlerin ayrıntılar ile uğraşmanıza gerek bırakmıyor ve mobilyalarınızın sökülmesini ve yeni adreste tekrar kurulması işini de biz uzman arkadaşlarımız ile yapıyoruz. Kırılacak ve elektronik eşyalar için ekstra önlemler alıyor ayrıca içinde köpük olan kutulara koyuyoruz.

Asansörlü Taşımacılık İle Teknolojik Çözümler

Alt katlarda oturan kişiler için taşınmak daha kolay olsa da üst katlarda oturan kişiler için taşınmak oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Bina merdivenlerinin eşya taşınmasına uygun olmaması ve bina asansörünün kullanılmasına izin verilmiyor olması ortaya çıkan sorunlardır. Kayataş nakliyat olarak Batman şehrinde hangi katta oturuyor olursanız olun bunun sorun olmasına izin vermiyor her ilçesine asansörlü taşımacılık hizmetimizi götürüyoruz. Parça eşya taşımacılığı şehir içi taşımacılık, şehirler arası nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi tüm hizmetlerimizde asansör desteğini müşterilerimize sunuyoruz.