Depolama

Taşınma olayını bir süreç olarak değerlendirdiğimizde bu sürecin uzaması ihtimali de bulunmaktadır yani ev ya da ofis eşyalarınız yeni adresine nakliyesi yapılmadan bir süre için güvenli bir yerde kalması gerekebilmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak adına da Kayasoy nakliyat olarak depolama hizmeti veriyoruz. İstediğiniz süre boyunca kıymetli ve ağır eşyalarınız depolarımızda güvenle kalmaktadır. Depolama hizmetinden pek çok kişi çeşitli nedenler ile faydalanmak istemekte ama bunun için güvenilir bir firma arayışına girmektedirler. Firmamız nakliyat sektörünün en köklü ve deneyimli firması olması ile bu güveni sağlamaktadır. Dilerseniz hizmetimizden yararlanmadan önce depolarımızın olduğu alanı ziyaret edebilir ve eşyalarınızın kalacağı alanları yakından görebilirsiniz.

Sigortalı Depolama Hizmeti

Sigorta konusunun önemli olduğunu düşünüyor ve Kayasoy nakliyat olarak depolama hizmetimizden yararlanmak isteyen kişilere sigorta desteği veriyoruz. Sigortalı nakliyat da olduğu gibi eşyalarınız depolarımızda olduğu süre içinde sigorta kapsamında olacak ve yangın, deprem, sel gibi doğal afetler olması karşısında önlenemeyen zararlar sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Bunların dışında eşyalarınızın depolarımızda zarar görmesi olasılığı bulunmaz çünkü depolarımızda havalandırma sistemi bulunmakta küf, rutubet oluşumu engellenmektedir. Düzenli ilaçlama yapılarak da böcek ve haşerat oluşumuna izin verilmez. Eşyalarınızın depolarımıza getirilmesi ve istediğiniz zaman yeni adrese nakledilmesi hizmetini de yine firmamız tercihiniz ile yapmaktadır. Yeni araçlarımız eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlamaktadır.

Depolama Hizmetinde Güvenlik

Ev ve ofis eşyalarınızın taşınması sırasında olduğu gibi depolarımızda beklemesi halinde de paketleme ve ambalajlama hizmeti veriyor ve bu sayede koruma düzeyinin artmasını sağlıyoruz. Paketleme ve ambalajlama bu konuda deneyimli ekibimiz tarafından yapıldığında her eşyanın cinsine uygun malzeme ile yapılması koruma düzeyini arttıracaktır. Batman merkezli olan firmamız Batman’mızın bütün ilçelerine ve çevre illere depolama hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve diğer hizmetlerimiz gibi depolama hizmetimizde üst düzey kalitede verilmektedir. Depolarımızda güvenle bekleyen eşyalarınızı almak istediğinizde bir hafta kadar önce haber vermeniz sorun yaşanmadan istediğiniz saat eşyalarınızın getirilmesini sağlayacaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı yılın her günü hizmet vermekteyiz.