Şehiriçi Taşımacılık

Şehiriçi Taşımacılık

Kayasoy nakliyat olarak Batman’da faaliyet gösteriyor ve güzel şehrimizin ilçeleri arasında taşınması gereken kişilere de şehiriçi taşımacılık hizmetimiz ile hızlı ve sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Evini ya da ofisini taşıması gereken kişiler bunu kendi imkanları ile yapmak istediklerinde taşınma konusunda uzman olmadıklarından dolayı büyük sorunlar ortaya çıkabilmekte ve eşyalar zarar görebilmektedir. Oysa firmamız gibi deneyimli bir nakliyat firmasını tercih etmeniz halinde ise sorun yaşamayacağınız bir taşınma gerçekleşecektir. Bu konuda eğitimli olan personelimiz ve geniş araç filomuz ile sizlere yılın her günü hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz paketleme ve ambalajlama desteği ile eşyalarınız güven altına alınmakta ve taşınma sırasında zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Neden Önemli?

Paketleme ve ambalajlama konusunda özel dikkat gösteriyor kaliteli malzeme kullanıyor olmamız ile eşyaların zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Bunun yanında eşyaların araç içinde trafiğe çıkması ve sürücülerimiz deneyimli ve dikkatli olsalar da trafikte sorun yaşanması ihtimali bizi ilave önlemler almaya yöneltmektedir. Bu önlem ise sigortalı nakliyat olmaktadır. Verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamakta ve olabilecek zararlarında bu anlamda sigorta şirketi tarafından tam olarak karşılanmasını sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan bir firmayız bu nedenle müşterilerimize asla ilave maliyetler çıkartmıyor eşyalarını gördükten sonra verdiğimiz fiyatın üzerine çıkmıyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz

Yeni yapılan binaların çok yüksek olması ile bunların üst katlarında oturan kişiler için taşınmanın büyük problem olmasına neden olmaktadır. Kayasoy nakliyat olarak sahip olduğumuz çok yüksek katlara bile yetişen asansörler ile çözüm sunuyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile eşyalarınız kol gücüne gerek olmadan bina merdivenleri kullanılmadan araçlara yüklenmekte ve bu sırada zarar görme ihtimali de ortadan kaldırılmaktadır. Nakliyat sektörünün önde gelen firması olarak ayrıca ihtiyacınız olması halinde ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, depolama gibi hizmetlerimiz ile de yanlarında yer alıyoruz. Yılın her günü sorun yaşamayacağınız bir taşınma gerçekleştirmeniz için hizmet vermeye devam ediyoruz.