Hakkımızda

Nakliyat sektörünün en köklü firmalarından biri olarak Batman ilinde evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmeti alması gereken kişilere müşteri yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Kayasoy nakliyat firmamız dinamik ve yenilikçi anlayışa sahiptir. Teknolojiyi yakından takip etmemiz ile hakkımızda söylenecek en önemli şeyler arasında modern yöntemler ile hızlı çözümler sunduğumuzdur. Şehir içi nakliyat gibi şehirler arası taşımacılık konularında deneyimli bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Kullandığımız modern yöntemler ile eşyalarınızın güvende olmasını ve taşınma sürecinin sorun yaşanmadan sonuçlanmasını sağlamaktayız. Eşyaların güvende olması için önemli faktörler arasında özel teknikler ile paketleme ve ambalajlama yapılması yer almaktadır. Ekibimizi deneyimli kişilerden oluşturuyor olmakla yetinmiyor bu konuda hataya yer vermemek için düzenli eğitimler veriyoruz. İnsan ilişkileri açısından da eğitimlerimiz olmakta ve müşterilerimize güler yüzlü olarak hizmet vermelerini sağlamaktayız.

Ekstra Önlem Olarak Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Taşınma sürecinin sorun yaşanmadan sonuçlanması adına gerekli önlemleri Kayasoy nakliyat olarak alıyoruz. Batman ilinde faaliyet gösteriyor bütün ilçelerinde evini ve ofisini taşınması gereken kişilerin istedikleri zaman taşınabilmeleri için yılın her günü hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın güvenliği için ilave önlemler alıyor ve sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın istenmeyen hasarlar görmesi halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlıyoruz. Kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor ve her eşyanın cinsine uygun malzeme ile paketleme ve ambalajlama yapıyor kırılma ihtimali olan eşyalar için ilave koruma önlemi olarak içleri süngerli kutular kullanıyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz

Taşınması gereken kişiler için bu oldukça stres verici bir durumdur bu stresi azaltmanın en iyi yolu ise taşınma sürecinin hızla sonuçlandırılması olmaktadır. Bu bilginin ışığında eşyaların koruma altına alınmasından sonra araçlarımıza yüklenmesi sırasında bina dışına kurduğumuz asansör sistemlerimizi kullanıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile bina merdivenlerini kullanmıyor ve eşyaların merdivenlerden indirilmesi sırasında zarar görme riskini ortadan kaldırıyoruz. Bütün sorularınıza cevap bulmanızı yetkili arkadaşlarımız sağlamakta ve taşınma sürecinde içinizin rahat etmesini sağlamaktadır. Batman’da en çok müşterisi olan Kayasoy nakliyat firmamız ile sektöre yön vermeye devam ediyoruz.