Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında evden eve nakliyat bulunmaktadır. Batman’nın ülkemizin en kalabalık şehirleri arasındadır ve Kayasoy nakliyat firmamız da şehrimizde yaşayan kişilerin üstün kalitede hizmet almasını sağlamaktadır. Batman’nın tüm ilçelerine hem şehir içi nakliyat hem de şehirler arası taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve müşterilerimizin eşyalarının güvenli olarak taşınmasını sağlıyoruz. Profesyonel bir ekip ile hizmet veriyor olmamızın farkını firmamızı tercih etmeniz halinde görecek ve taşınmanızın her aşamasında yetkili personelimizden detaylı bilgiler alabileceksiniz. Geniş bir ekibe sahibiz ve müşterilerimizin eşyalarının hızla, sıkıntı yaşanmadan taşınmasını sağlıyoruz.

Güvenli Taşımacılık İçin Sigortalı Nakliyat

Eşyalarının güvende olarak taşınması için Kayasoy nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde aldığımız önlemler arasında sigortalı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Uzman arkadaşlarımız eşyalarınızı yerinde görmekte ve gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamaktadır. Sigorta neden önemli diye sorulabilmektedir. Taşınma olayı sırasında eşyaların araçlara yüklenmesi sonrasında trafiğe çıkıyor olmaları istenmeyen kazaların olabilme ihtimalini ortaya çıkartmaktadır ki bu durumda sigorta olmadığında hem sizler hem de şirketimiz sıkıntılı durumda kalabiliriz. Bunun olmasını da sigortalı nakliyat hizmetimiz ile önlemekteyiz. Eşyalarınızın korunması için paketleme ve ambalajlama konusunda özel teknikler kullanmaktayız. Her eşya kendi cinsine uygun olarak paketleme yapılmaktadır. Taşınma sırasında mobilyaların sökülmesi ya da tekrar kurulması gibi ayrıntılar ile uğraştırmıyor uzman arkadaşlarımız tarafından yapılmasını sağlıyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz

Yüksek binalarda oturan kişilerin taşınması gerektiğinde bu endişe yaratmaktadır. Çünkü bina asansörlerinin kullanılmasına izin verilmemekte ve bina merdivenlerinden eşyaların indirilmesi ya da yeni adreste çıkartılması sırasında istenmeyen kazalar ortaya çıkabilmekte ve kol gücü ile taşıma oldukça uzun sürebilmektedir. Kayasoy nakliyat firmamız bu endişelere asansörlü taşımacılık yaparak son vermektedir. Firmamıza ait asansör sistemlerimizi binanızın önüne getirerek kurmakta ve eşyaları bu şekilde tahliye etmekte ya da yeni adrese taşımaktayız. Asansör kullanmak ayrıca taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktadır. Taşınma stresi yaşamadan profesyonel hizmet alarak en kısa sürede evinizi ya da ofisinizi taşımak amacıyla hizmet veriyoruz.