Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Teknolojik gelişmeler her sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de hizmet kalitesinin yükselmesini sağlamıştır. Kayasoy nakliyat olarak bizde teknolojiyi yakından takip ediyor ve müşterilerimize üstün kalitede hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bunun için kullandığımız yöntemler arasında ise asansörlü taşımacılık bulunmaktadır. Firmamıza ait olan portatif asansör sistemleri sayesinde artık taşınma olayı çok daha hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. Ev ya da ofisinin aşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde asansör sistemlerimizi binanızın önüne getiriyor bunları kurduktan sonra da asansör yardımıyla araçlara yüklenmesini sağlıyoruz. Bu sistem özellikle rezidanslar gibi çok yüksek binalarda oturan kişilerin taşınmalarının sorun olmasını önlemektedir.

Yeni Araçlarımız İle Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Taşınma yani eşyaların bir adresten alınarak diğer bir adrese götürülmesi sırasında güvende olmaları için en önemli etkenler arasında bu amaçla kullanılan araçların uygun nitelikte olmasıdır. Kayasoy nakliyat firmamızın sahip olduğu yeni model ve nakliyata uygun araçlarımız sayesinde Batman içinde bütün ilçelere ve şehir dışına taşınması gereken kişilere bu anlamda endişe yaşamayacakları nakliyat hizmeti sunuyoruz. Araçlarımızın içleri geniş ve süngerle kaplanmış olması sayesinde eşyalar araç içinde sarsıntı ve sürtünme gibi etkiler ile zarar görmemektedir. Sigortalı nakliyat hizmetimiz ile artıca trafikte bizim dışımızda olacak zararlar nedeniyle sıkıntı yaşamanızın da önüne geçilmektedir. Müşterilerimizin stres dolu oldukları bu dönemde onları ilave maliyetler ile karşılaştırmamak içinde önceden eşyalarınızı görerek fiyat belirlemekte ve sonrasında ilave maliyetler çıkartmamaktayız.

Güvenli Nakliyat İçin Paketleme ve Ambalajlama Önemli

Eşyaların zarar görmeden taşınması için paketleme ve ambalajlama yapılması şarttır. Bu hizmeti firmamızdan almanız galinde işinde uzman kişiler tarafından kaliteli malzeme ve uygun teknik ile yapılacak ve koruma düzeyi maksimum olacaktır. Paketleme ve ambalajlama işleminin hızla sonuçlanması için geniş bir ekip ile hizmet vermekte ayrıca asansörlü taşımacılık ile süreci daha çok hızlandırmaktayız. Şehiriçi taşımacılık, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı, depolama gibi hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde asansör sistemlerimiz ile hizmetimizin kalitesini arttırmaktayız. Müşterilerimizin onlara en uygun zamanda taşınabilmeleri için 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz.