Parça Eşya Nakliyat

Parça Eşya Nakliyat

Evinizin tüm eşyalarını değil ama bir kısım eşyalarını yazlığınıza ya da uzakta okuyan çocuğunuza göndermek istiyor olabilirsiniz. Bunun için nakliyat firmalarından yardım almanız gerekmektedir. Bu az miktarda kiş eşyanın taşınma maliyetini en aza indirmenin yolu ise Kayasoy nakliyat firmamızın sunduğu parça eşya nakliyat hizmetinden yararlanmak olacaktır. Bu hizmetimizden şehir içinde ya da şehirler arası nakliyat anlamında yararlanmanız mümkün olmaktadır. Batman ilinde faaliyet gösteren firmamız şehir içinde olduğu gibi ülkemizin bütün il ve ilçelerine parça eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Araçlarımızın geniş olması ile aynı yönde gidecek farklı kişilerin az miktarda eşyaları bu araçlara yüklenmekte ve maliyet oldukça düşmektedir. Araç içinde eşyaların karışması gibi bir durum asla ortaya çıkmaz ekibimiz bu konuda deneyimli ve dikkatlidir. Dilerseniz eşyaların araçlara yüklenmesi sırasında başında durabilir ve bunu sizde görebilirsiniz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Kayasoy nakliyat firmamız için bütün müşterileri aynı önemdedir ve onların eşyalarının güvenle taşınması için aynı kalitede önlemler alınmaktadır. Alınan önlemler arasında ise sigortalı nakliyat yapılması bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın taşınması sırasında ortaya çıkabilecek hasarlardan dolayı sıkıntı yaşamaz bunun sigorta tarafından karşılandığını görebilirsiniz. Firma olarak sigorta konusuna önem veriyor müşterilerimizin bizi tercih etmeleri halinde nakliyat ekibimiz ev ya da ofislerine girmeden sigortayı başlatıyor ve eşyalar yeni adrese yerleştirilene kadar sigortanın devam etmesini sağlıyoruz. Eşyaların araçlara yüklenmesi ve indirilmesi aşamasında da yüksek katlarda oturan kişiler için asansörlü taşımacılık hizmetimizi sunuyoruz.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Veriyoruz

Parça eşya nakliyat hizmetimizden yararlanacak kişilere de eşyalarının miktarı ne olursa olsun taşınma sırasında zarar görmelerini önlemek adına paketleme ve ambalajlama desteği veriyoruz. Kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlama yapılması sonucunda eşyalar sürtünme sarsılma gibi nedenler ile zarar görmemektedir. Firma olarak müşterilerimizin nakliyat anlamında ihtiyaç duyabilecekleri evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, depolama gibi hizmetleri de üstün kalitede yılın her günü ve her saati olacak şekilde sunmaya devam ediyoruz. Oluşturduğumuz % 100 müşteri memnuniyeti sayesinde müşteri sayımızda her geçen gün artmaya devam etmektedir.