Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Batman nüfus yoğunluğunun çok olduğu bir şehirdir ve şehrimize yeni taşınan kişiler olduğu gibi çeşitli sebepler nedeniyle şehir dışına taşınması gereken kişilerde olmaktadır. Kayasoy nakliyat olan firmamızda bu kişilere üstün kalitede hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetinde deneyim kadar kullanılan araçlarında önemli olduğunu biliyor ve müşterilerimizin eşyalarının içinde şehirler arası karayoluna çıkacak araçlarımızı sürekli yeniliyoruz. Batman’nın tüm ilçelerinden şehir dışına taşınması gereken kişilere ülkemizin her noktasına taşınmaları konusunda hizmet götürüyoruz. Uzun yola çıkacak eşyalarınız için ekstra koruma olarak sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Sigortalı olması müşterilerimizin içini rahatlatmakta ve ayrıca olabilecek istenmeyen kazalar halinde zararın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Veriyoruz

Eşyalarının taşınma sırasında zarar görme ihtimali olması büyük bir endişe yaratmaktadır. Kayasoy nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde bu endişeyi yaşamanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü bu konuda eğitimli işinde deneyimli ekibimiz eşyalarınızı cinsine uygun malzeme ve teknik ile paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına alacaktır. Kırılabilecek ve elektronik eşyalarınız için ilave koruma olarak içlerinde köpük bulunan kutulara koyulacaktır. Mobilyaların taşınma sırasında hasar görmemesi için demontajı yine ekibimiz tarafından yapılacaktır. Taşınma sırasında ekibimiz sizlere güler yüzlü olarak hizmet verecek ve aklınıza takılan sorulara da cevap bulmanızı sağlayacaklardır. Taşınma sırasında ekibimizin başında durmanıza gerek yok yetkili personelimiz ekibimiz başında duracak ve taşınmanın planlandığı gibi bir süzen içinde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Şehirler Arası Taşımacılık İçin Profesyonel Çözümler

Şehir içinde taşınacak kişiler için firma olarak eşyaların yeni adrese taşınması için saat verilebilmekte ama şehirler arası taşınacak kişilere bu saat olarak verilememektedir. Bunun nedeni ise uzun yol trafiğinde yaşanabilecek yoğunluklar olmaktadır. Bunun yanında taşınma olayını en kısa sürede çözümlenmesi için Kayasoy nakliyat olarak geniş bir ekip ile hizmet vermekle kalmıyor ayrıca teknolojik yöntemlerden de yararlanıyoruz. Bu yöntemler arasında ise firmamıza ait olan asansörlerin kullanılması yer almaktadır. Asansörlü taşımacılık hem taşınmanın hızını arttırmakta hem de eşyaların araçlara yüklenmesi ve araçtan boşaltılması sırasında zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.