Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Batman iş hayatının yoğun olduğu bir şehirdir ve kentsel dönüşümün sürmesi yeni iş merkezlerinin açılıyor olması ile de ofis taşımacılığı hizmetine en çok ihtiyaç duyulan şehirler arasında yer almaktadır. Kayasoy nakliyat olarak bizde şehrimizde ofis be evlerini taşıması gereken kişiler için kaliteli hizmet veriyor ve onların sıkıntı yaşamadan taşınmalarını sağlıyoruz. Profesyonel bir ekibe sahibiz ve taşınma sürecinin her aşamasında titizlik ile davranmakta eşyalarınızın zarar görmemesi için mümkün olan bütün önlemleri almaktayız. Özellikle ofis taşımacılığının deneyim istediği bilinmektedir. Ofis eşyaları belli bir düzen içinde toplanmalı ve yerleşme aşaması da aynı şekilde düzen içinde olmalıdır ki zaman kaybı yaşanmasın ve işlerde aksama olmasın.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Sigortanın değeri günümüzde tam olarak anlaşılmış ve insanlar sigorta desteğini hem aldıkları hizmetlerde hem de eşyalarda kullanmaya başlamıştır. Kayasoy nakliyat olarak sigortalı nakliyat yaparak müşterilerimizin bu hizmet sırasında da sigorta desteğinden yararlanmasını sağlamaktayız. Ofislerinizde bulunan bilgisayar, yazıcı gibi kıymetli elektronik eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesi halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Diğer nakliyat şirketleri gibi eşyaları görmeden değil ancak uzmanlarımız tarafından görüldükten sonra gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamaktayız. Sigorta bir ilave güvenlik önlemi olarak yapılmaktadır. Firma olarak müşterilerimize paketleme ve ambalajlama desteği vermekte ve kullandığımız kaliteli ambalaj malzemeleri ile eşyaları tam koruma altına almaktayız. Elektronik ve kırılma ihtimali olan eşyalar özel teknikler ile ambalajlandıktan sonra içlerinde köpük bulunan kutulara yerleştirilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık İle Hızlı Çözümler

Ofisinin taşınması için firmamızı tercih eden kişilere en iyi hizmeti verebilmek adına önceden uzman arkadaşlarımızı ofisinize gönderiyor eşyanın ne kadar olduğunu gördükten sonra yeterli miktarda personel ile söz verdiğimiz saatte geliyoruz. Mobilyalarınızın demontajını yapıyor ve paketleme yaptıktan sonra da asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile en yüksek katlarda olsa bile eşyalarınızı kızla araçlarımıza yüklüyoruz.  Yeni ofisinizin olduğu adrese içleri süngerle kaplı araçlarımız ile naklediyoruz. Yine burada da gerekli olması halinde firmamıza ait asansör sistemlerini kullanıyoruz. Yılın her günü hizmet vermeye devam ediyoruz.