Nakliyat Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Kayasoy nakliyat firmamız nakliyat sektörüne getirdiği yenilikle ve üstün kalite anlayışı ile en önde yer almaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine önem vermekte olması ile firmamızı tercih eden kişilerin taşınma süreçlerini sıkıntısız ve memnun olarak geçirmelerini sağlamaktadır. Taşınma sırasında duyulan eşyalarım zarar görür mü endişesini ortadan kaldırmak için de eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti vermektedir. İşinde uzman olan ekibimiz ile bu hizmeti vermekteyiz. İşlemin hatasız yapılması için ekibimizi sürekli eğitimlerden geçirmekte ve mutlaka başlarında yetkili personelimizin bulunmasını sağlamaktayız. Geniş bir ekip ile bu hizmeti veriyor ve en kısa zamanda tamamlanmasını sağlıyoruz. Elbette mobilyaların ambalajlama yapılmadan önce demontajının yapılması gerekir ve bunu da yine alanında uzman arkadaşlarımız yapmakta yeni adreste de eşyalar isteğiniz üzerine ambalajlarından çıkartılmakta ve mobilyalarında montajı yapılmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Eşyaların özenle paketleme ve ambalajlama yapılması koruma altına alınmasını sağlamaktadır ama yüksek katlarda oturan kişilerin eşyalarının merdivenlerden indirilmesi sırasında düşme sürtünme gibi durumlar ortaya çıkmakta ve buda istenmeyen hasarlara neden olabilmektedir. Kayasoy nakliyat firmamız asansörlü taşımacılık yapmakta ve asla bina merdivenlerini kullanmamaktadır. Binanızın yüksekliğine bağlı olarak sahip olduğumuz modern asansör sistemlerinden birini getirmekte ve kurulumunu yaparak eşyalarınızın bu şekilde araçlara yüklenmesini sağlamaktayız. Yeni adresinde aynı şekilde yüksek katlarda olması halinde asansör sistemlerimizi kullanmaya devam etmekteyiz. Ev ve ofis taşımacılığına uygun yeni araç filomuz ile de eşyalarınızın araç içinde de sıkışmadan rahatça taşınmasını sağlamaktayız.

Sigorta Desteği Veriyoruz

Şehiriçi ya da şehirler arası taşınmanız gerekiyor olsun Batman merkezli olan firmamız size her iki hizmeti de deneyimli ekibi ile vermektedir. Taşınma olayı sırasında içinizin tam olarak rahat etmesini sağlamak adına da sigortalı nakliyat yapmaktadır. Sigorta desteğimizi eşyalarınız daha evinizdeyken başlatmakta ve yeni adrese taşınana kadar da devam ettirmekteyiz. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında olduğu gibi sigorta desteğimizi parça eşya taşımacılığı ve depolama hizmetlerimizden yararlanan kişilere de vermekteyiz. Sorun yaşamadan taşınmak için güvenilir firma olarak bizi tercih etmelisiniz.